Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret327198
 Merkez  Kitabevi - Galip  İLHANER 
PKK, MİLLİ KÜRTLER’İ ÖLÜMLE TEHDİT EDİYOR – Galip İlhaner VAN 19 Haziran 2016

PKK, MİLLİ KÜRTLER’İ ÖLÜMLE TEHDİT EDİYOR – Galip İlhaner VAN  19 Haziran 2016

 
 PKK, MİLLİ KÜRTLER’İ ÖLÜMLE TEHDİT EDİYOR – Galip İlhaner VAN  19 Haziran 2016

 

PKK, MİLLİ KÜRTLER’İ ÖLÜMLE TEHDİT[1] EDİYOR – Galip İlhaner VAN  19 Haziran 2016

 

PKK, tarihinin hiç bir döneminde,  Kürtler'in nazarına bu kadar zor durumda kalmamıştı. PKK’nın Çözüm sürecine ihanet etmesi, Kürt Halkı’nı derinden sarstı. PKK’nın barış istemediği net bir şekilde ortaya çıktı. Kürtler namusa uzanan eli ve ihaneti asla ve asla kabul etmezler ve affetmezler.

 

Barış, çözüm,… süreci Kürtler için bir namus meselesine dönüşmüştü. Artık kan akmayacaktı ve barış gelecekti. Ama, PKK namusa el uzattı ve barışa ihanet etti. Kürt Halkı bu ihaneti asla ve asla unutmayacaktır ve affetmeyecektir.

 

PKK, çözüm sürecini bitirerek en büyük ihaneti Kürtler’e yaptı. Kürt Halkı, PKK’nın çözüm sürecini bitirmediğini iddia edenlere; GERİ ZEKALI, AHMAK,… olarak bakıyor ve kendisini de APTAL yerine konuş olarak bakıyor.

 

PKK, gittikçe zemin kaybediyor. 7 bin Kürt çocuğunun öldürülmesine rağmen, Kürt Halkı’ndan bir ses çıkmadı. Çünkü Kürt Halkı, 7 bin kişinin ölümünden direk Cemil BAYIK ve Bese HOZAT’ı sorumlu tutuyor.

PKK artık Kürtler’in Midyat’taki gibi sokaklara çıkarak PKK’yı meydanlarda açık bir şekilde lanetlemesinden korkuyor ve o günler de yakındır. Kürt Halkı artık PKK’nın çözülmesine imza atıyor. Burada AK Parti ve devletin Kürtler’i PKK’ya karşı örgütlemesi, cesaretlendirmesi gerekiyor. Kürt; İşadamı, STK, Sanatçı, Sporcu, Gazeteci, Aydın, Barolar, Öğrenci,… kısacası bütün Kürtler yüksek sesle PKK’ya, benim devletimle, ülkemle, Türkiye ile savaşamasın deme noktasına gelmiştir. İşte PKK’nın yıllardır korktuğu buydu ve bu duruma gelinmiştir. Yeter ki devlet ciddi bir hata yapmasın. Devlet, AK Parti,…para dağıtmak yerine, Kürtler’i PKK’ya karşı örgütlemeli ve cesaretlendirmeli.

 

PKK’nın tepesi Kürtler’i ihanet içinde görüyor.PKK; Cizre, Silopi, Sur, Nusaybin, Lice, Şırnak, Yüksekova,… halkını ve Mehmet METİNER, Galip ENSARİOĞLU, Muhsin KIZILKAYA, Orhan MİROĞLU gibi Milli Kürtler’i hain olarak görüyor.

 

Hendeklere destek vermeyen VAN halkını da hain ilan etmiş durumda. VAN halkının huzurunu kaçırmak için büyük şeytani eylemeler peşinde ve çatışmaları VAN’a yayarak, VAN halkının huzurunu kaçırmak istiyor. VAN’daki tek belediye dahi PKK2nın hendeklerine destek vermedi. Çünkü halkta karşılığı yoktu VAN halkı karşı çıktı. VAN halkı karşı çıktığı için DBP2nin BAN belediyeleri hendeklere destek olamadılar.

 

PKK tepesinin 7 bin insanın ölümünden sorumlu tutulması, Bese HOZAT ve Cemil BAYIK’ın direk 7 bin kişinin katili olarak suçlanması PKK tepesini oldukça germiş durumda.

 

PKK Kürt Halkı’nı tamamen kaybedip marjinalleşme durumu ile karşı karşıya. Dikkatleri başka taraflara çekmeye çalışıyorlar.

 

Milli Kürtler’i hedef yapmış durumalar. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi MİLLİ KÜRTLER; Mehmet METİNER, Galip ENSARİOĞLU, Muhsin KIZILKAYA, Orhan MİROĞLU PKK’nın açık hedefindeler. Onlara suikast düzenleyip devletin üzerine bile atabilirler.

 

PKK; Bese Hozat, "Halkımız bunlara itibar etmiyor ve hiçbir zaman etmemeli. Bunların Kürdistan'a adım atmaları da engellenmelidir. Bu tür insanlara Kürdistan'da yer yoktur" diyerek açık ve net bir şekilde hedef yapmış  durumda. Gün Milli Kürtler’e sahip çıkma günüdür. Milli Kürtler,  PKK’nın marjinalleşmesinde rol oynadıkları için, barış ve birlikte yaşamayı savundukları için hedefteler. Milli Kürtler PKK’nın çöküşüne imza atıyorlar.

Kısacası MİLLİ KÜRTLER, PKK’nın istemediği TÜRKİYELEŞME’yi savundukları için PKK’nın hedefindeler.

 [1] BESE HOZAT AÇIKLAMASI

PKK'nın hedefinde o milletvekilleri var PKK yöneticisi Bese Hozat, "Halkımız bunlara itibar etmiyor ve hiçbir zaman etmemeli. Bunların Kürdistan'a adım atmaları da engellenmelidir. Bu tür insanlara Kürdistan'da yer yoktur" dedi. 19.06.2016 01:33 Karakter boyutu :  PKK'nın Kandil'deki yöneticilerinden Bese Hozat, AKP'nin Kürt kökenli vekillerini hedef aldı.

Sterk TV'ye konuşan Hozat, AKP içerisindeki Kürtleri "Hamidiye Alayları"na benzetti. Hozat,"Halkımız bunlara itibar etmiyor ve hiçbir zaman etmemeli. Bunların Kürdistan'a adım atmaları da engellenmelidir. Bu tür insanlara Kürdistan'da yer yoktur" dedi. AKP içinde Galip Ensarioğlu, Mehdi Eker, Orhan Miroğlu gibi birtçok Kürt kökenli vekil var. 

Odatv.com

http://odatv.com/pkknin-hedefinde-o-milletvekilleri-var-1906161200.html 

***

MİLLİ KÜRTLER PKK’nın HEDEFİNDE – Galip İlhaner VAN 27 Mart 2016 - http://www.selamanadolu.com/?Syf=18&Hbr=867875&/M%C4%B0LL%C4%B0-K%C3%9CRTLER-PKK%E2%80%99n%C4%B1n-HEDEF%C4%B0NDE-%E2%80%93-Galip-%C4%B0lhaner-VAN-27-Mart-2016

***

Milli Kürtler PKK’nın hedefinde! http://www.milatgazetesi.com/milli-kurtler-pkk-nin-hedefinde-haber-80895 , Tarih: 29.03.2016 12:15:57

 .
 PKK, MİLLİ KÜRTLER’İ ÖLÜMLE TEHDİT EDİYOR – Galip İlhaner VAN  19 Haziran 2016


  
486 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın