Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret327198
 Merkez  Kitabevi - Galip  İLHANER 
Kürtler PKK’yı Bırakıyor Türkler Bırakmıyor – Galip İlhaner VAN 25 Haziran 2016

Kürtler PKK’yı Bırakıyor Türkler Bırakmıyor – Galip İlhaner VAN 25 Haziran 2016

 Kürtler PKK’yı Bırakıyor Türkler Bırakmıyor – Galip İlhaner VAN 25 Haziran 2016


 Kürtler PKK’yı Bırakıyor Türkler Bırakmıyor – Galip İlhaner VAN 25 Haziran 2016Son derece enteresan bir durum ile karşı karşıyayız. Kürtler PKK ile aralarına gün geçtikçe mesafe koyuyor ve PKK’ya tepki gösteriyorlar. Kürt Halkı, PKK’nın çözüm sürecine ihanet etmesini affetmedi ve devrimci halk savaşı ile başlattığı HENDEK İHANETİNİ desteklemedi. Kürt Halkı PKK’nın hendeklerinde nöbet tutmadı ama, bazı Türkler PKK hendeklerinde nöbet tuttu.

 

Kürt Halkı PKK Gazetesi’ne sahip çıkmıyor, yaptığı tahrik edici, savaş aşığı yayınlarına karşı çıkıyor ama, bazı Türkler PKK Gazetesi özgür Gündem Gazetesi’nde nöbet tutuyor ve PKK’nın yayın yönetmenliğini yapıyor. Özellikle solcu Türkler PKK üzerinden Türkiye ile Erdoğan ile ve her şeyden önemlisi Kürt Halkı ile hesaplaşıyorlar.

 

PKK bugün Erdoğan ve Türkiye karşıtlarının legal muhalefet partisi haline gelmiştir. Muhalefet ve aydınlar siyaset üretmekten aciz kaldıkları Erdoğan ve AK Parti’ye karşı, en büyük zararı Kürtler’e veren bir terör örgütünü legalleştirerek bir parti gibi kullanıyorlar. PKK’nın insan öldürmesi gittikçe normalleşiyor.

 

TÜRK SOLU, Kürt Halkı’nın dindarlığı ile PKK üzerinden hesaplaşıyor. Kürt Halkı’nın dindarlığı ve Türkiye’ye bağlılığı PKK üzerinden cezalandırılıyor.

 

PKK VAMPİR HOLDİNGİN GELİR KAYNAĞI ZEHİR-ÖLÜM TİCARETİ

 

Uyuşturucu ticareti ve PKK

 

PKK’nın en önemli gelir kaynağı uyuşturucu ticaretidir. Sigara ve yakıt kaçakçılığı, silah kaçakçılığı, vatandaşlardan alınan haraç, devlet ihalelerini alan müteahhitlerden alınan haraç, DBP belediyelerinden sağlanan finans, hatta inşaat işçilerinden bile haraç alınıyor. Bütün bunların yanına PKK’nın, en önemli gelir kaynağı uyuşturucudur.

 

PKK, özellikle Avrupa ülkelerinde uyuşturucu tekelini elinde bulundurmaktadır. PKK, uyuşturucu ticareti yapmakla birlikte, uyuşturucuya karşı olduğu algısını da yerleştirmiş bir terör örgütü.  PKK, İran ile kavgalı görünmesine rağmen İran derin devleti ile birlikte ortak uyuşturucu ticareti yapmaktadır. PKK’nın en önemli uyuşturucu atölyeleri İran’dadır.

 

Uyuşturucu; Hindistan, Afganistan, Pakistan, İran ve VAN yolu ile uyuşturucu son şeklini alır. VAN (Yükeskova ile birlikte) uyuşturucunun sevk edildiği merkezdir. VAN merkezli uyuşturucu ticaretinde Türk derin devleti de yer almaktadır. PKK, kendisi dışında uyuşturucu ticareti yapanlara son derece ağır cezalar vermektedir. Uyuşturucu PKK tekelindedir ve PKK kendisi dışında kimseye uyuşturucu ticareti yaptırmamaya çalışmaktadır.

 

PKK’nın uyuşturucudan kazandığı para 2 milyar doların üstündedir. Bununla silah almakta ve elemanlarını beslemektedir. Ayrıca gazete ve televizyonlar da uyuşturucu parasından finanse edilmektedir.

 

PKK aynı zamanda Kandil’i Hasan SABBAH’ın sahte bir cenneti olarak da göstermekte ve elemanlarına uyuşturucu kullandırmaktadır. Özellikle CANLI BOMBALAR uyuşturucu bağımlısıdırlar. Özellikle kadın elemanları cesaretlendirmek için cesaret hapları ve uyuşturucu kullanmaktadır. KANDİL bugün Hasan SABBAH’ın sahte cennetidir. Cemil BAYIK bugün adeta Hasan SABBAH rolündedir. PKK içindeki en sağlam birim uyuşturucu birimidir. En cesur ve kalifiye elmanlar uyuşturucu birimindedirler. Uyuşturucu biriminin başındaki kişi KCK’da temsil edilmektedir. PKK’da eşbaşkanlardan sonraki 3. Kişi uyuşturucunun başındaki kişidir.

 

VAMPİR (PKK) HOLDİNG ZEHİR DOSYASI HAZIRLANMALI

 

Devlet; PKK’nın uyuşturucu ticareti ile ilgili son derece kapsamlı bir dosya hazırlamalıdır. ZEHİR DOSYASI – ÖLÜM DOSYASI en az bir ay gündemde olmalıdır. Uyuşturucuya bulaşanlar gündemde uzun süre işlenmelidir. Uyuşturucu tarlaları imha edilmeli ve bu konu medyada canlı yayınlarla desteklenmelidir.
.
 Kürtler PKK’yı Bırakıyor Türkler Bırakmıyor – Galip İlhaner VAN 25 Haziran 2016

  
615 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın