Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret326948
 Merkez  Kitabevi - Galip  İLHANER 
VATANA İHANET DARBE GİRİŞİMİ Galip İlhaner 16 Temmuz 2016

VATANA İHANET DARBE GİRİŞİMİ Galip İlhaner 16 Temmuz 2016

 

 VATANA İHANET DARBE GİRİŞİMİ Galip İlhaner 16 Temmuz 2016 VATANA İHANET DARBE GİRİŞİMİ Galip İlhaner 16 Temmuz 201615 Temmuz Cuma günü gerçekleşen kakışma hiç şüphesiz ki bir ihanettir. 15 Temmuz VATANA İHANAET Darbe girişimi olarak adlandırılmalı, CUMA hayırlı Cuma olarak anılmalı ve Demokrasi Ve Direnme günü olarak ilan edilmelidir.

 

 

Muhalafet, aydınlar, medya,… herkes üzerine düşeni yapmış ve darbe sınavından geçmiştir. CHP ve Kemal KILIÇDAROĞLU - MHP ve Devlet BAHÇELİ sınavdan geçmişlerdir. Hüdapar ve Vatan Partisi de üzerlerine düşeni yapmışlardır.

 

 

Darbeci cunta, adını "Yurtta Sulh Konseyi" koyarak, CHP ve ulusalcı tabanı yanına çekmeye çalıştı ama başaramadı. CHP’nin tabanının Taksim’de sokağa çıkarak darbeyi destekleyeceklerini hesapladılar ama yanıldılar.

 

 

TÜRKİYE'yi, Mısır ile karıştıran ŞAŞKIN DARBECİLER Arkanızda; ABD, İsrail,... gibi güçler bile olsa, başaramayacaksınız. Dünyanın en komik, en başarısız ve en şaşkın darbe girişimi gerçekleşti.

 

 

Türk medyası, tarihinin en büyük sınavını verdi ve geçti. Neredeyse bütün medya, sınavı geçti. Tebrikler, medya,...

 

 

Helal olsun; Sayın, KILIÇDAROĞLU Sayın, BAHÇELİ Sayın PERİNÇEK Sayın Zekeriya YAPICIOĞLU,… Darbeye karşı onurlu bir şekilde durdunuz Size sonsuz saygılar. Bu darbe girişimi aynı zamanda, ABD, İsrail,... başarısızlığıdır. Başarılı olsaydı ABD ve İsrail darbeyi kesinlikle destekleyeceklerdi.

 

 

Dikkat! Bu darbe, asıl darbenin provası olabilir. Cuntanın tasfiyesinden sonra, yerine geçecek ekip, asıl darbeyi yapabilir

 

 

15 Temmuz CUMA günü, Demokrasi ve Direnme günü, Hayırlı Cuma,.. ilan edilmeli.

 

 

ABD-İsrail,... yeni bir plan yapabilir Hükümet DARBECİLERİ tasfiye ederken dikkatli olmalı Asıl darbe için zemin oluşturabilir

 

 

Halk, Muhalefet, aydınlar, medya, STK,... TÜRKİYE, bir bütün olarak darbe sınavını geçti. Bütün TÜRKİYE'ye SELAM olsun.

.
 VATANA İHANET DARBE GİRİŞİMİ Galip İlhaner 16 Temmuz 2016

  
669 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın