Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret327198
 Merkez  Kitabevi - Galip  İLHANER 
TEK DÜNYA DEVLETİNE (Hristiyan) DOĞRU GİDİYORUZ – Galip İlhaner VAN 13 Ağustos 2016

TEK DÜNYA DEVLETİNE (Hristiyan) DOĞRU GİDİYORUZ – Galip İlhaner VAN 13 Ağustos 2016

 

 PKK İLE DARBECİLER’İN İTTİFAKI – Galip İlhaner VAN 13 Ağustos 2016
.
 PKK İLE DARBECİLER’İN İTTİFAKI – Galip İlhaner VAN 13 Ağustos 2016

TEK DÜNYA DEVLETİNE (Hristiyan) DOĞRU GİDİYORUZ – Galip İlhaner VAN 13 Ağustos 2016

 

         Küreselleşmenin sonu, dinlerin dünyaya hakimiyeti ile sonuçlanacaktır. Bundan böyle dinler, özellikle tek tanrılı dinler, dünyaya hakim olacaktır. Dünyayı; Hristiyanlığın hakim olacağı, TEK DÜNYA DEVLETİ’ne göre tasarlıyorlar. Burada İSLAM’a yeni bir format çekerek “ILIMLI İSLAM” adı altında yeni bir İslam’i rejim oluşturmaya çalışıyorlar. Türkiye, İslam dünyasının doğal lideridir. İslam dünyasına Türkiye model olarak sunulmaktadır. Demek ki Türkiye’nin rejiminin de değişmesi gerekiyor. Türkiye’yi hem bölmeyi hem de rejimini değiştirmeyi hedefliyorlar. Küçük ve model ülke Türkiye. VATİKAN (İngiltere,…) merkezli dinler arası diyalog çalışmaları da Hristiyan Tek Dünya Devleti ile ilgili bir stratejidir.

 

Darbeciler başarılı olsaydı;

 

Sevr Anlaşması uygulanacaktı ve Lozan Anlaşması da güncellenecekti.

 

Türkiye ; adı değişecekti, rejimi değişecekti ve Türkiye kesinlikle bölünecekti. Türkiye en az 3’e bölünecekti.

 

1. Türkistan (Küçük Türkiye, İstanbulsuz Türkiye)

2. Kürdistan (Karadeniz’e çıkışı olacak ve Sivas’ı da kapsayacak şekilde)

3. Alevistan (Hatay,Adana, Mersin,…)

 

            Darbenin uluslar arası destekçileri üst akıl ve üst aklın daimi müttefikleridir. En çok konuşan ABD (CIA) ile, hemen hemen hiç konuşmayan İsrail (Mossad) ve saman altından su yürüten İngiltere (MI6). Darbe bu üç saç ayağı olmadan yapılamaz. Tabi tek dünya devleti olarak tasarlanan ve ABD yerine büyük ihtimalle bu düzeni kuracak olan İngiltere ki; AB’den ayrılma stratejisi bunun bir parçası da olabilir. İngiltere, yeni dünya düzeninin baş aktörü olabilir. Fakat, İngiltere bunu VATİKAN olmadan yapamaz. VATİKAN’da bu işin içindedir. Fakat, VATİKAN ile ilgili hiçbir bilgi ve belge ortaya çıkmayacaktır.

 

         Darbe başarılı olduktan sonra; SİSİ’ye destek olan hemen hemen herkes bizim SİSİ’ye de destek olacaktı. Darbecilerin darbeden önce maddi desteğe ihtiyaçları yoktu. Onun için darbeden önce maddi destek ile ilgili bir belge, bilgi,… çıkmasını beklemiyorum.

 

       Darbenin sivil ayağı ve maddi destekçileri hiçbir zaman ortaya çıkmayacaktır. Çünkü darbe başarılı olduktan sonra maddi destek gelecekti ve sivil ayak, yani bakanlar kurulu da önceden hazırlanmamıştır. Darbe başarılı olduktan sonra milli bir kabine denerek, her partiden karaktersizler toplanarak, bir karaktersizler kabinesi kurulacaktı.

 

       Darbecilerin arkasındaki üst aklın hedefleri,  Türkiye’yi bölmek, Türkiye’nin adını değiştirmek, Türkiye’nin rejimini değiştirmek,…  Üst aklın hedefi, ERDOĞAN’ın şahsında, TÜRK kavramını dünyadan silmektir.

 

PKK İLE DARBECİLER’İN İTTİFAKI – Galip İlhaner VAN 13 Ağustos 2016

 

     PKK, AK Parti’nin iktidara geldiği günden beri bir darbe zemini oluşturmaya çalıştı. Bu darbe, PKK’nın tepesi ve Abdullah ÖCALAN olmadan da yapılamaz. Önceden Abdullah ÖCALAN ve PKK ile temas ağlanmıştır. Öcalan sürekli şifreli mesajlarla PKK’ya talimatlar vermiştir.

 

       Nevruz mektupları, İmralı Heyeti ile verilen mesajlar ve “Darbe Mekaniği Safsatası”,… bu tür şifreli mesajlarla darbe zemini talimatı verilmiştir. Öcalan da PKK da bu işin içindedir.

 

     Öcalan;  100 bin kişilik gerilla PKK ordusu kurarız, Demokratik Özerklik, Kobani kırmızı çizgimiz,  özyönetim, darbe mekaniği,… gibi şifreli mesajlarla darbe zemini için PKK’ya talimatlar vermiştir.  Bunlar Öcalan’ın öngörüleri değil, talimatlarıdır. PKK, Öcalan’ın talimatlarından işine gelenleri uygulamıştır. Zaten Öcalan da sürekli ikili oynamıştır.

      PKK ve Öcalan’a vaadedilen büyük Kürdistan adı altına 2. İsrail’dir ve İsrail’in arzı mevud hedfidir. Kürtler İsrail (Yahudi)’in GARGAT AĞACI olarak kullanılmaya çalışılıyor.

       PKK, darbecilerle yaptığı anlaşma gereği, kazdığı hendeklerle darbe zemini oluşturmaya çalıştı ama, Kürt Halkı destek vermediği için başaramadı. PKK, da PKK’nın arkasındaki güçler de bu amaçlarından vazgeçmiş değildir. Bundan böyle PKK daha çok kullanılacaktır. PKK son kozu olan; “Abdullah ÖCALAN, Saray yani ERDOĞAN tarafından öldürüldü” provokasyonu ile büyük bir Kürt isyanı’na hazırlanıyor.PKK,  Dış (NATO, BM,…) müdahaleye zemin hazırlamaya çalışıyor. Dış müdahale olmadan Türkiye bölünmez. O halde darbe ortamı oluşturulup, halk canından bezdirilerek adeta halkı darbe istemeye mecbur hale getirmeye çalışacaklar. Halı darbe istemekten başka çare bırakmayacak hale getirmeye çalışacaklar. 12 Eylül öncesi gibi.

         Darbe ile Türkiye’nin bütün direnç noktaları, sosyolojisi,… de ölçüldü. Hangi il ve hangi kesim (Türk, Kürt, Alevi, Sağ, Sol,… Ermeni, Yahudi, Rum,…) ne tepki veriyor? Bütün bunlar ölçüldü, tespit edildi. Baktılar ki bütün Türkiye tek yürek oluyor. Buna göre yeni bir strateji belirleyeceklerdir. Demek ki bunlar, bütün kesimler ortak bir savaş verebiliyor. O halde herkesin kendi savaşını vereceği bir strateji üretebiliriz. Türk kendi savaşı için, Kürt kendi savaşı için, Alevi kendi savaşı için,… yani bu kesimler kendi kendileri için savaşırlarsa birleşmezler. Türk kendi toprağını, Kürt kendi toprağını, Alevi kendi toprağını,… yani vatanını savunmak için savaşsın.

       Bundan böyle bizi bekleyen tehlike her kesimin kendi savaşına hazırlandırılmasıdır. Bunun için de PKK azami derecede kullanılacaktır.

      Irak ordusu nasıl ki Milli bir ordu olmaktan çıkarıldı ve içinden IŞİD terör örgütü çıkartıldı, TSK üzerinde de böyle bir plan uygulanabilir. TSK’dan kaçan ya da kaçabilecek subaylarla, askerlerle,… yeni bir IŞİD kurdurabilirler.

     PKK, darbe zemini oluşturma görevini yerine getiremedi. Üst akıl PKK’yı cezalandırabilir. PKK’yı Kandil’den çıkarıp Suriye’ye taşıyabilir. KANDİL’i  ise TSK’dan ayrılan subayların IŞİD benzeri bir örgütün karargahı olarak kullanmaları için KANDİL’e götürebilir.

 .


 PKK İLE DARBECİLER’İN İTTİFAKI – Galip İlhaner VAN 13 Ağustos 2016
.
 PKK İLE DARBECİLER’İN İTTİFAKI – Galip İlhaner VAN 13 Ağustos 2016

  
582 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın