Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret327197
 Merkez  Kitabevi - Galip  İLHANER 
Türkiye'yi En Az 3'e Bölme Planı - Galip İlhaner VAN 15 Ağustos 2016 Milat Gazetesi Manşeti
Türkiye'yi En Az 3'e Bölme Planı - Galip İlhaner VAN 15 Ağustos 2016 Milat Gazetesi Manşeti

Türkiye'yi En Az 3'e Bölme Planı - Galip İlhaner VAN 15 Ağustos 2016 Milat Gazetesi Manşeti

Türkiye'yi En Az 3'e Bölme Planı - Galip İlhaner VAN 15 Ağustos 2016 Milat Gazetesi Manşeti

Tek Dünya Devletine Doğru[1]

Üst aklın dünyayı Hrıstiyanlığın hakim olacağı, 'tek Dünya Devletine'ne tasarladığına işaret eden  diyen Kürt Siyasetçi Galip İlhaner ise “Küreselleşmenin sonu, dinlerin dünyaya hakimiyeti ile sonuçlanacaktır. Bundan böyle dinler, özellikle tek tanrılı dinler, dünyaya hakim olacaktır. Üst akıl (Siyonizm) İslam'a format çekerek “Ilımlı İslam” adı altında yeni bir İslam'i rejim oluşturmaya çalışıyor. Türkiye, İslam dünyasının doğal lideridir. İslam dünyasına Türkiye model olarak sunulmaktadır. Türkiye'yi hem bölmeyi hem de rejimini değiştirmeyi hedefliyorlar. Vatikan merkezli dinler arası diyalog çalışmaları da ‘Hristiyan Tek Dünya Devleti' ile ilgili bir stratejidir" dedi.

 

Darbe başarılı olsaydı Sevr yenilenecekti

 

FETÖ teröristlerince 15 Temmuz gecesi başarısız darbe girişimini değerlendiren İlhaner" Darbe girişimi aksi yönde gerçekleşseydi yani darbeciler başarılı olsaydı Sevr Anlaşması uygulanacaktı ve Lozan da güncellenecekti. Türkiye rejimi değişecekti ve Türkiye en az 3'e bölünecekti. Bu bölünme Türkistan (Küçük Türkiye, İstanbulsuz Türkiye) bölgesi, Kürdistan (Karadeniz'e çıkışı olacak ve Sivas'ı da kapsayacak şekilde) bölgesi ve Alevistan (Hatay,Adana, Mersin) bölgesi şeklinde olacaktı” dedi.

 

Üç saç ayağı olmadan darbe yapılamaz

 

Darbenin uluslararası destekçileri üst akıl ve üst aklın daimi müttefikleri olduğunu aktaran  İlhaner, “En çok konuşan ABD (CIA) ile, hemen hemen hiç konuşmayan İsrail (Mossad) ve saman altından su yürüten İngiltere (MI6) darbenin mimarıdır.  Darbe bu üç saç ayağı olmadan yapılamaz. Tabi tek dünya devleti olarak tasarlanan ve ABD yerine büyük ihtimalle bu düzeni kuracak olan İngiltere'nin AB'den ayrılma stratejisi bunun bir parçası da olabilir. İngiltere, yeni dünya düzeninin baş aktörü olabilir bunu ise Vatikan olmadan yapamaz. Papa ve kardinaller bu işin içindedir. İstanbul'da ve Ankara'da Vatikan'a çalışan ajanlar hayli çoktur. Bu ajanların Fetö ile yakın ilişkisi ise Vatikan istemediği sürece ortaya çıkmayacaktır" şeklinde konuştu.

 

Hainlerin bakanlar kurulu hazırdı

 

Darbenin sivil ayağı ve maddi destekçilerinin ortaya çıkmayacağı iddiasında bulunan İlhaner, "Çünkü darbe başarılı olduktan sonra maddi destek gelecekti ve sivil ayak, yani bakanlar kurulu da önceden hazırlanmamıştır. Darbe başarılı olduktan sonra milli bir kabine denerek, her partiden karaktersizler toplanarak, bir karaktersizler kabinesi kurulacaktı. Darbecilerin arkasındaki üst aklın hedefleri, Türkiye'yi bölmek, Türkiye'nin adını değiştirmek, Erdoğan'ın şahsında, Türk kavramını dünyadan silmek olacaktı” dedi.

 

PKK ile FETÖ'nün ittifakı

 

PKK'nın  AK Parti'nin iktidara geldiği günden beri bir darbe zemini oluşturmaya çalıştığını aktaran İlhaner" Darbe, PKK'nın tepesi ve Öcalan'ın onayı olmadan da yapılamaz. Öcalan sürekli şifreli mesajlarla PKK'ya talimatlar vermiştir. PKK ve Öcalan'a vaadedilen büyük Kürdistan adı altına 2. İsrail'dir ve İsrail'in hedefidir. Kürtler İsrail'in Gargat Ağacı olarak kullanılmaya çalışılıyor. PKK ise darbecilerle yaptığı anlaşma gereği, kazdığı hendeklerle darbe zemini oluşturmaya çalıştı. Bu şekilde  Türkiye'nin direnç noktaları ölçüldü. Hangi il ve hangi kesim (ne tepki veriyor? Hepsi tespit edildi. Baktılar ki bütün Türkiye tek yürek oluyor. Buna göre yeni bir strateji belirleyeceklerdir" iddiasında bulundu.

 

Feto'nun Vatikan bağlantısı

 

FETÖ terör örgütü lideri Fethullah Gülen, Vatikan'da Papa 2'nci Jean Paul ile görüşüyor. Gülen'in, Devlet Başkanı sıfatı taşıyan Papa ile görüşmesi ABD'de New York Kardinali ile buluşmasından sonra gerçekleşiyor. O dönemde New York Kardinali John O'Connor, Katolik dünyasının en önemli isimlerinden birisi. Papa'nın sağ kolu olarak biliniyor. Kardinal O'Connor görüşmede Fethullah Gülen'e, dinler ve medeniyetler arası diyalog ve hoşgörü konusundaki çalışmalarını yakından izlediğini söylüyor. Bu görüşme, Fethullah Gülen'in uluslararası planda bir isim olmaya başladığını gösteriyor. ABD'nin en büyük Musevi kuruluşları Gülen'in bir kitabını İngilizce olarak Amerika'da yayınlamaya başlıyor. Terör örgütü Fetö'nün bu görüşme sonrası Vatikan'dan ve Siyonist lobilerden aldığı destekle dünyaya açılması hız kazanıyor. Ayrıca Gülen "Ilımlı İslam" söylemleri ile Müslümanları 'Uysal koyun yapmaya çalışacağını' garanti ediyor.

 

Üst akıl PKK'yı cezalandırabilir

 

Türkiye'yi bekleyen tehlikelere de değinen Galip İlhaner, "Bundan böyle bizi bekleyen tehlike her kesimin kendi savaşına hazırlandırılmasıdır. Bunun için de PKK azami derecede kullanılacaktır. Irak ordusu nasıl ki Milli bir ordu olmaktan çıkarıldı ve içinden IŞİD terör örgütü çıkartıldı, TSK üzerinde de böyle bir plan uygulanabilir. TSK'daki FETÖmensubu subaylarla,  yeni bir DAİŞ kurdurabilirler. PKK, darbe zemini oluşturma görevini yerine getiremedi. Üst akıl PKK'yı cezalandırabilir. PKK'yı Kandil'den çıkarıp Suriye'ye taşıyabilir. Kandil'i  ise TSK'dan ayrılan subayların DAİŞ benzeri bir örgütün karargahı olarak kullanmaları için Kandil'e götürebilir" şeklinde konuştu.

 

http://www.milatgazetesi.com/avrupa-istikrarsiz-bir-turkiye-icin-sustu-haber-92098 - Tarih: 15.08.2016 09:16:27[1] TEK DÜNYA DEVLETİNE (Hristiyan) DOĞRU GİDİYORUZ – Galip İlhaner VAN 13 Ağustos 2016

          Küreselleşmenin sonu, dinlerin dünyaya hakimiyeti ile sonuçlanacaktır. Bundan böyle dinler, özellikle tek tanrılı dinler, dünyaya hakim olacaktır. Dünyayı; Hristiyanlığın hakim olacağı, TEK DÜNYA DEVLETİ’ne göre tasarlıyorlar. Burada İSLAM’a yeni bir format çekerek “ILIMLI İSLAM” adı altında yeni bir İslam’i rejim oluşturmaya çalışıyorlar. Türkiye, İslam dünyasının doğal lideridir. İslam dünyasına Türkiye model olarak sunulmaktadır. Demek ki Türkiye’nin rejiminin de değişmesi gerekiyor. Türkiye’yi hem bölmeyi hem de rejimini değiştirmeyi hedefliyorlar. Küçük ve model ülke Türkiye. VATİKAN (İngiltere,…) merkezli dinler arası diyalog çalışmaları da Hristiyan Tek Dünya Devleti ile ilgili bir stratejidir.

 Darbeciler başarılı olsaydı;

 Sevr Anlaşması uygulanacaktı ve Lozan Anlaşması da güncellenecekti.

 Türkiye ; adı değişecekti, rejimi değişecekti ve Türkiye kesinlikle bölünecekti. Türkiye en az 3’e bölünecekti.

 1. Türkistan (Küçük Türkiye, İstanbulsuz Türkiye)

2. Kürdistan (Karadeniz’e çıkışı olacak ve Sivas’ı da kapsayacak şekilde)

3. Alevistan (Hatay,Adana, Mersin,…)

             Darbenin uluslar arası destekçileri üst akıl ve üst aklın daimi müttefikleridir. En çok konuşan ABD (CIA) ile, hemen hemen hiç konuşmayan İsrail (Mossad) ve saman altından su yürüten İngiltere (MI6). Darbe bu üç saç ayağı olmadan yapılamaz. Tabi tek dünya devleti olarak tasarlanan ve ABD yerine büyük ihtimalle bu düzeni kuracak olan İngiltere ki; AB’den ayrılma stratejisi bunun bir parçası da olabilir. İngiltere, yeni dünya düzeninin baş aktörü olabilir. Fakat, İngiltere bunu VATİKAN olmadan yapamaz. VATİKAN’da bu işin içindedir. Fakat, VATİKAN ile ilgili hiçbir bilgi ve belge ortaya çıkmayacaktır.

          Darbe başarılı olduktan sonra; SİSİ’ye destek olan hemen hemen herkes bizim SİSİ’ye de destek olacaktı. Darbecilerin darbeden önce maddi desteğe ihtiyaçları yoktu. Onun için darbeden önce maddi destek ile ilgili bir belge, bilgi,… çıkmasını beklemiyorum.

        Darbenin sivil ayağı ve maddi destekçileri hiçbir zaman ortaya çıkmayacaktır. Çünkü darbe başarılı olduktan sonra maddi destek gelecekti ve sivil ayak, yani bakanlar kurulu da önceden hazırlanmamıştır. Darbe başarılı olduktan sonra milli bir kabine denerek, her partiden karaktersizler toplanarak, bir karaktersizler kabinesi kurulacaktı.

        Darbecilerin arkasındaki üst aklın hedefleri,  Türkiye’yi bölmek, Türkiye’nin adını değiştirmek, Türkiye’nin rejimini değiştirmek,…  Üst aklın hedefi, ERDOĞAN’ın şahsında, TÜRK kavramını dünyadan silmektir.

 PKK İLE DARBECİLER’İN İTTİFAKI – Galip İlhaner VAN 13 Ağustos 2016

      PKK, AK Parti’nin iktidara geldiği günden beri bir darbe zemini oluşturmaya çalıştı. Bu darbe, PKK’nın tepesi ve Abdullah ÖCALAN olmadan da yapılamaz. Önceden Abdullah ÖCALAN ve PKK ile temas ağlanmıştır. Öcalan sürekli şifreli mesajlarla PKK’ya talimatlar vermiştir.

        Nevruz mektupları, İmralı Heyeti ile verilen mesajlar ve “Darbe Mekaniği Safsatası”,… bu tür şifreli mesajlarla darbe zemini talimatı verilmiştir. Öcalan da PKK da bu işin içindedir.

      Öcalan;  100 bin kişilik gerilla PKK ordusu kurarız, Demokratik Özerklik, Kobani kırmızı çizgimiz,  özyönetim, darbe mekaniği,… gibi şifreli mesajlarla darbe zemini için PKK’ya talimatlar vermiştir.  Bunlar Öcalan’ın öngörüleri değil, talimatlarıdır. PKK, Öcalan’ın talimatlarından işine gelenleri uygulamıştır. Zaten Öcalan da sürekli ikili oynamıştır.

      PKK ve Öcalan’a vaadedilen büyük Kürdistan adı altına 2. İsrail’dir ve İsrail’in arzı mevud hedfidir. Kürtler İsrail (Yahudi)’in GARGAT AĞACI olarak kullanılmaya çalışılıyor.

       PKK, darbecilerle yaptığı anlaşma gereği, kazdığı hendeklerle darbe zemini oluşturmaya çalıştı ama, Kürt Halkı destek vermediği için başaramadı. PKK, da PKK’nın arkasındaki güçler de bu amaçlarından vazgeçmiş değildir. Bundan böyle PKK daha çok kullanılacaktır. PKK son kozu olan; “Abdullah ÖCALAN, Saray yani ERDOĞAN tarafından öldürüldü” provokasyonu ile büyük bir Kürt isyanı’na hazırlanıyor.PKK,  Dış (NATO, BM,…) müdahaleye zemin hazırlamaya çalışıyor. Dış müdahale olmadan Türkiye bölünmez. O halde darbe ortamı oluşturulup, halk canından bezdirilerek adeta halkı darbe istemeye mecbur hale getirmeye çalışacaklar. Halı darbe istemekten başka çare bırakmayacak hale getirmeye çalışacaklar. 12 Eylül öncesi gibi.

         Darbe ile Türkiye’nin bütün direnç noktaları, sosyolojisi,… de ölçüldü. Hangi il ve hangi kesim (Türk, Kürt, Alevi, Sağ, Sol,… Ermeni, Yahudi, Rum,…) ne tepki veriyor? Bütün bunlar ölçüldü, tespit edildi. Baktılar ki bütün Türkiye tek yürek oluyor. Buna göre yeni bir strateji belirleyeceklerdir. Demek ki bunlar, bütün kesimler ortak bir savaş verebiliyor. O halde herkesin kendi savaşını vereceği bir strateji üretebiliriz. Türk kendi savaşı için, Kürt kendi savaşı için, Alevi kendi savaşı için,… yani bu kesimler kendi kendileri için savaşırlarsa birleşmezler. Türk kendi toprağını, Kürt kendi toprağını, Alevi kendi toprağını,… yani vatanını savunmak için savaşsın.

       Bundan böyle bizi bekleyen tehlike her kesimin kendi savaşına hazırlandırılmasıdır. Bunun için de PKK azami derecede kullanılacaktır.

      Irak ordusu nasıl ki Milli bir ordu olmaktan çıkarıldı ve içinden IŞİD terör örgütü çıkartıldı, TSK üzerinde de böyle bir plan uygulanabilir. TSK’dan kaçan ya da kaçabilecek subaylarla, askerlerle,… yeni bir IŞİD kurdurabilirler.

     PKK, darbe zemini oluşturma görevini yerine getiremedi. Üst akıl PKK’yı cezalandırabilir. PKK’yı Kandil’den çıkarıp Suriye’ye taşıyabilir. KANDİL’i  ise TSK’dan ayrılan subayların IŞİD benzeri bir örgütün karargahı olarak kullanmaları için KANDİL’e götürebilir.

http://www.selamanadolu.com/?Syf=26&Syz=519522&/TEK-D%C3%9CNYA-DEVLET%C4%B0NE-(Hristiyan)-DO%C4%9ERU-G%C4%B0D%C4%B0YORUZ-%E2%80%93-Galip-%C4%B0lhaner-VAN-13-A%C4%9Fustos-2016 – 13 Ağustos 2016

Türkiye'yi En Az 3'e Bölme Planı - Galip İlhaner VAN 15 Ağustos 2016 Milat Gazetesi Manşeti
  
491 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın