Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret326947
 Merkez  Kitabevi - Galip  İLHANER 
YENİKAPI – ÇANAKKALE – VAN RUHU – Galip İlhaner VAN 20 Ağustos 2016

YENİKAPI – ÇANAKKALE – VAN RUHU – Galip İlhaner VAN 20 Ağustos 2016

 YENİKAPI – ÇANAKKALE – VAN RUHU – Galip İlhaner VAN 20 Ağustos 2016


 YENİKAPI – ÇANAKKALE – VAN RUHU – Galip İlhaner VAN 20 Ağustos 2016


Yıllardır PKK'ya karşı Kürt Halkı'nın harekete geçirilmesini savunuyoruz. Vatandaş, korucu, memur, işçi, sanatçı, stk, din adamları,... Kürt Halkı bir bütün olarak sürece dahil edilmelidir.

 

YENİKAPI Ruhu VAN'da bütün Türkiye'yi bekliyor. YENİKAPI – ÇANAKKALE – VAN RUHU Anadolu ruhu olarak birlik ve beraberliğimizin çimentosudur. Bu Müslüman kardeşliği, ümmet birliğidir.

 

Türkiye, 12 Eylül öncesi gibi bir darbe zeminine çekilmeye çalışılıyor. Bu da PKK terör örgütü üzerinden yürütülüyor.

 

15 Temmuz Harakiri Cuntası Darbe girişimini halk önlediğine göre, darbe ancak halk isterse gerçekleşebilir. 15 Temmuz darbecileri bu gerçeği gördüler. Bundan böyle buna oynayacaklar. 15 Temmuz sürecinde YENİKAPI-ÇANAKKALE-VAN ruhunu gördüler, Türkiye’nin bütün direnç noktalarını ölçtüler. Baktılar ki; bütün Türkiye birlikte hareket ediyor, o zaman bu birliği bozmaya çalışacaklar.

 

15 Temmuz darbesini halk önlediğine göre yeni bir darbe zemini hazırlanarak halk darbe isteyecek konuma getirilmeye çalışılacak. 12 Eylül darbesindeki gibi bir zemin hazırlamaya çalışacaklar.

 

Nihai amaç Türk – Kürt Savaşıdır. Türk-Kürt savaşı çıkmadan darbe zemini oluşmaz.

 

Darbecilerin hedefi, Türk-Kürt çatışması ile darbe zemini oluşturmaktır.

 

Bugüne kadar çatışmalar devlet ile PKK ve arkasındaki güçler arasında olmuştur. Suriye PKK koridoru devleti kurulduğunda Türk-Kürt çatışması kaçınılmaz bir duruma gelebilir. Suriye’deki PKK koridoruna Kürt koridoru, Kürt devleti gibi tanımlamalar yapmak yanıltıcıdır. Bu ne Kürt devletidir ne Kürt koridorudur.

 

Bu İsrail, ABD, İngiltere,…gibi güçlerin Kürtler’i de PKK üzerinden kullanarak oluşturdukları Arzı Mevud koridorudur. 2. İsrail devleti projesidir.

 

HERKESİM; TÜRK, KÜRT, ALEVİ,… KENDİ SAVAŞINI VERMELİ NOKTASINA GÖTÜRMEYE ÇALIŞIYORLAR.

 

Baktılar ki Türkiye bütün kesimleri ile birleşti, o halde bu kesimleri kendi savaşlarını vermeye çalışacaklar. Türk kendi savaşı, Kürt kendi savaşı, Alevi kendi savaşını verirse o zaman birleşemezler. Bundan böyle bizi bekleyen en büyük tehlike her kesimin kendi savaşını vermeye zorlanmasıdır.

 

IRAK; Alevi (IRAK hükümeti), Sunni (IŞİD), Kürt (BARZANİ)

 

SURİYE; Alevi (Nusayri), Sunni (IŞİD), Kürt (PKK-PYD)

 

TÜRKİYE; Alevi, Türk, Kürt

 

Bu şekilde fiili durum oluşturmaya çalışacaklar.

 

PKK VE ABDullah ÖCALAN’ın 12 EYLÜL VE 15 TEMMUZ DARBELERİ İLE İLİŞKİLERİ ORTAYA ÇIKARILMALIDIR

 

PKK ve ABDullah ÖCALAN, Cemil BAYIK, Bese HOZAT,… diğer PKK bileşenleri, HDP, DBP,… ile VATANA İHANAET DARBESİ Harakiri Cuntası ilişkisi araştırılmalıdır.

 

 ABDullah ÖCALAN’ın darbe zemini oluşturmak için verdiği şifreli “DARBE MEKANİĞİ” mesajlar ve bu mesajları götüren HDP’liler, özellikle İMRALI HEYETİ araştırılmalıdır.

 

 ABDullah ÖCALAN’ın; bütün derin, kirli ilişkileri ve 15 Temmuz VATANA İHANAET DARBESİ ile ilişkileri ortaya çıkarılarak,

 

 ABDullah ÖCALAN’ın itibarı SIFIR’a indirilmelidir.


 YENİKAPI – ÇANAKKALE – VAN RUHU – Galip İlhaner VAN 20 Ağustos 2016

  
454 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın