Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret327198
 Merkez  Kitabevi - Galip  İLHANER 
Kürtler PKK’ye İhanet Etti - Galip İlhaner 22.12.2016

Kürtler PKK’ye İhanet Etti - Galip İlhaner 22.12.2016


Kürtler PKK’ye İhanet Etti - Galip İlhaner 22.12.2016

 

“Kürtler PKK’ye İhanet Etti” cümlesi, PKK/Kandil tepesindekiler tarafından sürekli kullanılmaktadır. BAYIK, Bese HOZAT, KARAYILAN, Duran KALKAN,… Hatta kimi HDP/DBP,… yöneticileri tarafından bile sık sık kullanılmaktadır.

Bununla kastettikleri; Kürtler Türkiye’yi neden PKK amaçları doğrultusunda, Suriye gibi derinleşmiş bir iç savaşa sürüklemedi?

Cizre, Sur, Nusaybin, Derik, Şırnak, Hakkari, Silvan, Silopi, Yüksekova,… hendeklerin kazıldığı yerlerdeki Kürtler ve

Hendeklere halkın izin vermediği yerler; VAN, Bingöl, Muş, Siirt, Batman,… gibi yerler.

İşte buradaki Kürtler… PKK’ya göre PKK’ya, hatta bütün Kürtler’e ihanet etmiştir.

PKK’ya göre Kürtler; hendekleri destekleyerek, Türkiye’nin Suriye gibi parçalanmasını desteklemeliydi. O zaman dış güçler (ABD, Rusya, İran, BM, AB, NATO,…) Türkiye’ye müdahale edecekti ve PKK istediği toprakları alıp, bir PKK devleti kuracaktı. Suriye (Rojava)’de olduğu gibi.

Hendekler neden kazılmıştı? Askeri darbe zemini oluşturmak için. Kürtler; darbe zemini oluşturmak için kazılan hendekleri destekleyecek, askeri darbe olacak, Türkiye işgal edilecek ve  bölünecek,... İşte PKK ve arkasındaki güçlerin asıl hedefi buydu. Ama, başaramadılar.

PKK Kürtler’e; “devletinize, vatanınıza, kendi kendinize ihanet edin” dedi. Kürtler bu ihaneti kabul etmediler. Çünkü; Türkiye, Kürtlerin devletidir. Kürtler kendi ülkelerine hiçbir zaman ihanet etmediler, hiçbir zaman da ihanet etmeyecekler.

Sonuç: Gerçekte “PKK, çözüm sürecine ihanet ederek bütün insanlığa, bütün Türkiye’ye, özellikle de bütün Kürtler’e ihanet etti. Kısacası: PKK Kürtlere İhanet Etti.

SURİYE ARAPSAÇI SAVAŞI

Suriye tam bir münafıklar savaşına dönmüş durumda. Tam bir Arapsaçı. Savaştıran büyük şeytanların hedefleri belli. Savaştırılanlar ise, kimin kiminle ve ne için savaştığı belli olmayan, alçakça bir savaş yürütüyorlar Suriye’de.

ABD (TRUMP) SURİYE’Yİ FİİLİ OLARAK İŞGAL EDEBİLİR

Trump’lı ABD’nin ilk icraatı, Suriye’yi fiili olarak işgal olabilir. Bu durumda PKK üzerinden Akdeniz’e 2. İsrail terör koridoru, zamana yayılarak gerçekleşebilir ve bu da Türk-Kürt savaşının temellerinin atılması demektir. Hatta, Türkiye ile Suriye (İran,…), ciddi bir savaş tehlikesi ile karşı karşıya bile gelebilirler.

TÜRK – KÜRT SAVAŞINA ZEMİN HAZIRLANIYOR

Savaş devletler arasında olur. Suriye’de PKK Devleti kurdurularak, Türk-Kürt Savaşına zemin hazırlanıyor. PKK’nın devletleşmesi demek, Türk-Kürt savaşına zemin oluşması demektir. PKK bugün batılı güçler tarafından ve DEAŞ/IŞİD bahanesi ile; teknolojik, modern, ağır,… silahlarla donatılıyor. Adeta modern bir ordu haline getiriliyor. İleride kimyasal silahlara sahip bir devlet haline bile getirilebilir. Bunun hesabını yapanların asıl amacı: Türk-Kürt savaşı çıkartmaktır.

Ama, şunu hesaba katmıyorlar. Tarihin hiçbir döneminde, Türk-Kürt Savaşı çıkmadı ve tarihin hiçbir döneminde de Türk-Kürt Savaşı olmayacaktır.

HDP/DBP,… MİLLETVEKİLİ, YÖNETİCİLERİNİ,… PKK’DAN KORUMAK

Devlet; HDP, DBP,… milletvekili ve yöneticilerini içeri alarak, PKK’dan korunmalarını da sağlamıştır. Diyarbakır’daki PKK (TAK) eyleminde, HDP milletvekilleri de hedef alınmıştı. PKK, HDP yöneticilerini de ortadan kaldırarak, kaos ortamı hedeflemektedir. Bunun için Selahattin DEMİRTAŞ, Altan TAN, Leyla ZANA, Ahmet TÜRK,… gibi kişileri bile ortadan kaldırabilir. Faili meçhul (faili belli PKK) cinayetlerin, suikastlerin,… artacağı bir sürece doğru gidiyoruz. Özellikle HDP/DBP ve Hüda-Par yöneticilerine yönelik, kaos ortamı hedefleyen girişimler olabilir.

KAYSERİ KATLİAMI

Real PKK (TAK) bu sefer Kayseri’de hayaletini gösterdi.

Türk – Kürt  çatışması çıkarmak, AK Parti – MHP ittifakını bozmak, Ülkücüleri sokağa çıkarmak,

Orta Anadoluyu provoke ederek, milliyetçi kesimi sokaklara çıkarıp, şiddete itmek. Bütün Kürtleri hedef yapmak,… İşte Kayseri eyleminin başlıca sebepleri bunlar. Bu hesap her zamanki gibi, Türk-Kürt kardeşliğine çarpıp yine akamete uğradı.

Gittikçe marjinalleşen PKK’nın, çılgın eylemleri bunlar. TAK (real PKK) ne kadar çılgın eylemler yaparsa yapsın, karşısında Çılgın TÜRKLERİ ve Çılgın KÜRTLERİ bulacaktır. Milli huzurumuzu geçici olarak bozabilirsiniz ama, milli birliğimizi asla ve asla bozamayacaksınız.  Çılgın ve Milli; Türkler, Kürtler, Araplar, Çerkezler, Zazalar, Lazlar,… kısacası bütün Anadolu, kıyamete kadar bir ve beraber olarak, kardeşçe yaşayacaktır. Bu MİLLİ bir kaderdir. Bu kader, ‘kalu bela’da çizilmiştir. Bu ortak kaderi değiştirmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir.

http://www.milatgazetesi.com/kurtler-pkk-ye-ihanet-etmis-makale-101385 - Galip İlhaner 22.12.2016

 

  
440 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın